Jdi na obsah Jdi na menu
 

MS kadetů Rusko St. Peterburg 2015

Tak dnes Honza nastoupil ke druhému zápasu na MS v Rusku proti zkušenému Kazachovi jménem Tursynali Aidyar.

1. kolo: Honza se zdá být malinko nervozní, dělá hodně tělem ale opět spousty nepřesných úderů, je aktivnější, soupeř vyčkává na Hozův útok a přesně zasahuje. Honza se snažil, ale kolo pro soupeře

2. Honza lehce uklidnil svou zbrklost, snaží se pracovat tělem, ale soupeř přidal, drží si střed ringu a honza se snaží útočit, bohužel spousty nepřesných úderů, promáchává, ale bojuje, nedá mu to zadarmo. Od poloviny kola se Honza dostává do ústupu, soupeř přesně zasahuje a projevují se zkušenosti. Pár napomenutí jak pro Honzu tak pro soupeře. S gongem Honza nakoupil tvrdší úder, ale ustál. Kolo pro soupeře.

3. Soupeř od první minuty drží střed ringu, Honza nedokáže přečíst soupeře a ztrácí cenné body. Závěr se Honza snaží udělat ve všech kolech, ale bohužel ho soupeř čte a spíš jeto pro Honzu mínus. Co jsi budem povídat, Honzik tam nechal vše, jeden zápas vyhrál a tudíš se dostal do nej 16. ? ( možno lépe )

Za to Honzovi děkujeme, drželi jsme pěsti všichni!!! Udělal jsi výsledek, neodnesl jsi si ostudu a tvé jméno už budou znát nejen v ČR !!!
Jsi dobrej, zkušenosti přijdou další jen zápasy. Jdeme dál. Celkové umístění 9-15

Díky

Boxu zdar

MS kadetů Rusko St. Peterburg 2015

Dnes Honza velmi zabojoval na MS v Rusku. Jeho soupeř byl z Turkmenistánu jménem Nuryagdyyev Shahymerdan. Honza byl první kolo aktivnější od první minuty, sic dost ne přesných úderu, ale jeho aktivita byla znát. 2.kolo bylo unavenější, opět spousty ne přesných úderu z Honzovi strany, 2x napominán, kolo pro soupeře. 3.kolo se do toho Honza opřel a šel si tvrdé pro výhru. Tlačil se do soupeře, byl aktivnější a od poloviny kola soupeř začal odcházet fyzicky. Kolo pro Honzu. Rozhodčí naštěstí viděli zapas stejně a Honza na body vyhrál svůj první zapas na MS. Obrovská gratulace!!!!!!!!!