Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zápasy 2011

4.12.2011

 

1. liga

Barkas Ústí n/L– Most
Petr Kopřiva nastoupil ve váze do 91 kg proti Martinu Horákovi.
Petr se držel v celém zápase stanovené taktiky, boxovat na distanc a nepouštět se  soupeřem do velkých výměn. Soupeř, který svou postavou budil velký respekt se ke svému tvrdému úderu nedostal a Kopřiva soupeře vybodovával přední rukou a  svůj poslední zápas v tomto roce zaslouženě vyhrál.

 

MČR Muži Karviná

4.11 - 6.11.2011

69kg

Svoboda Martin – Plzák Lukáš 16-3

Tito soupeři se potkali na MČR v prvním kole už potřetí za sebou a tentokrát to byl trochu jiný obrázek i když i v minulých zápasech vyhrál Svoboda. A nebylo to tím že by Lukáš zaboxoval výrazně hůř, ale Martin potvrdil to co řekl v rozhovoru před zápasem, a to že má formu a dá do možná posledního roku své repre.kariéry vše. Svoboda inkasoval pouze pokud se netakticky pustil do boje na střední vzálenost ale i tam tahal za kratší konec překvapivě Plzák, který je poslední roky resp.měsíce na velkém vzestupu. Musel tak sklonit hlavu před zkušeností na kterou ani jeho vůle po vítězsví tentokrát nestačila. Lukášovi se tento zápas vůbec nepovedl, jak kdyby boxoval po druhé v ringu. I takový je sport a box.

91kg

Matějka David-Kopřiva Petr 12-11

Pro Kopřivu nešťastný zápas, Matějkovi rozbil nos, že ho museli 2x ošetřovat, několik vteřin před koncem vedl o bod ale v konečné přestřelce David dva body přidal. Je to velké zklamání,bedna pro Petra byla hodně blízko.

zdroj - BoxEvents

Neděle 16.10.2011

http://www.extraround.cz/cs/clanek/evropska-liga-boxing-one-prostejov-bulls-vs-komarno-sharks--reportaz?cid=752

Evropská liga Prostějov - Komárno
Rubriky: Bleskovky / Box / ČR

V 17.30 začal program dvěma předzápasy v kategorii školní mládeže a exhibící Pavola Polakoviče s odchovanci olomoucké Dukly. Poté následují nástupy obou družstev, státní hymny, projev náměstka hejtmana olomockého kraje, poděkování Mário Wiedermanovi, Dominiku Musilovi a Miroslavu Šerbanovi za poctivou reprezentaci, bojové pokřiky obou teamů, pěvecká vložka a šlo se boxovat. Hostující team přivezl něco jako maďarskou reprezentaci a je vedoucím tabulky B1, doma Prostějovu uštědřil porážku 16-0 a to možná některé jeho borce ukolébalo?

Do 69kg

Lukáš Plzák vs. Apád Klas - Přichází první překvapení večera, Lukáš Plzák který je nováčkem v prostějovském teamu nachytává hned v úvodních vteřínách zápasu soupeře krásným hákem, ten nosí frajersky ruce dole, spoléhá na zkušenost a rychlost, ale Lukášův dvoják je jako skála. Možná více úderů by tomu slušelo, takže zatím na remízu. V druhém kole si hostující boxer nechal vnutit styl svého soupeře, ale v boji nablízko je doma Plzák, po jeho zvedácích Klasovi lítá hláva až k ochozům. V rohu maďar dostává vynadáno a opět natahuje vzdálenost, Lukáš je ale buldok a boxuje možná nejlepší zápas svojí dosavadní kariéry, nakonec musí jeho soupeř vyplivnout chránič aby si oddechl. Vyhlašování výsledků a ? remíza. Skvělý výkon.

konečný výsledek 8:8

 

Sobota 15.10.2011
Česká Kamenice - Barkas Ústí nad Labem

V tomto ročníku boxujeme za Barkas Ústí n/L
1. liga
do 69 kg
Petr Poláček . Lukáš Plzák
Soupeř od začátku prvního kola boxoval nečistě, fauloval a nechtěl boxovat. Lukáš dělal pomalé kombinace, ale kolo vyhrál.
Do druhého kola Lukáš na soupeře vletěl, ten nevěděl kde mu hlava stojí. Opět kolo pro Lukáše.
Ve třetím kole byli oba boxeři veřejně napomínáni za nečistý způsob boje.
V nepříliš pohledném zápase Plzák s převahou vyhrál 3:0

do 91 kg
Rudolf Helešic - Petr Kopřiva
V prvním kole Petr proti reprezentantovi boxoval na krátkou vzdálenost a jasně bodoval přesnými direkty na hlavu. Kolo pro Kopřivu.
Ve druhém kole soupeř změnil taktiku a Petr začínal mít problémy a hodně inkasoval zvedáky na spodek žeber a hlavu. Druhé kole pro Helešice.
Třetí kolo vyrovnané, ale soupeř měl lepší závěr, kdy nasbíral vítězné body. Výhra 2:1 Helešic


Barkas porazil Českou Kamenici 12:4

1.10.2011 

 1. liga - Barkas Ústí nad Labem vs Pražský Rohovník - Děčín

Mělničtí boxeři Lukáš Plzák a Petr Kopřiva nastoupili za domácí tým Barkas Ústí nad Labem.
Pro Lukáše to byl v jednom týdnu již třetí těžký zápas, tentokrát ve váze do 69kg s mistrem ČR 2010 Karlem Nečesánkem.

V prvním kole bohužel Lukáš přenechal aktivitu spíše soupeři a ztrácel body. Druhé kolo bylo již vyrovnané a v závěru měl náš borec převahu. Třetí kolo bylo také celkem vyrovnané, ovšem otázkou zůstává přístup rozhodčích, kteří nechali časomíru běžet téměř o třicet minut déle... Vítězem tohoto zápasu byl vyhlášen 2:1 na body Lukášův soupeř Karel Nečesánek.


Ve váhové kategorii do 91kg nastoupil petr Kopřiva proti zkušenému boxeru Docenkovi, který má i extraligové zkušenosti.
V prvním kole si Petr soupeře oťukával,a le již ve druhé minutě přebral iniciativu a soupeře zasahoval přesnými direkty. Ve druhém kole rozhodčí Petrova soupeře prvně napomínali a do třetího kola náš borec nastupoval již s jasnou převahou a po několika přesných direktech rozhodčí zápas v závěrečném kole ukončil - náš borec vyhrál RSC.

 

 

Galavečer o pohár města Žižkov 29. 9. 2011

V hlavním zápase galavečera nastoupil ve váze do 75 kg mělnický borec Lukáš Plzák proti domácímu boxerovi Emilu Kocveldovi. Oba soupeři se spolu již utkali ve dvou zápasech, ve kterých měli konečný výsledek 1:1. Všichni tedy očekávali velmi vyrovnaný souboj. V prvním kole našeho boxera soupeř celkem zaskočil novým způspbem boje, kdy si Lukáše držel na delší distanc a nedovolil mu zasahovat zblízka. Tím pádem první kolo bylo bodově vítězné pro Kocveldu. Druhé kolo již bylo vyrovnané, Lukáš zlepšil pohyb nohou, zkracoval vzdálenost a při výměnách získával cenné body.
Třetí kolo bylo ve znamení velkého počtu tvrdých výměn, soupeři sřídali kombinace a celkově byl opět Lukášův zápas jedním z nejlepších utkání celého galavečera.
Verdikt rozhodčích zněl však nakonec vítězně pro domácího Kocveldu.
 

 

 

Mělník 24.9.2011

2.liga mužů

Na Mělníku se neboxovalo více než deset let a letos se konečně podařilo uspořádat očekávaný zážitek pro přiznivce tohoto sportu. 24. září se v prostorách Tyršova domu uskutečnily zápasy juniorské ligy mládeže a 2.ligy mužů. Na zápasy přijelo mnoho oddílů se svými borci a celkem bylo odboxováno 29 zápasů.

V kadetech se za náš oddíl měl představit začínající boxer Jarda Hančl, bohužel onemocněl a vzhledem k vysokým horečkám se zápasu zúčastnit nemohl.

V kategorii mužů se ve váze do 69kg před domácím publikem představil konečně i Lukáš Plzák - tentokrát s velice těžkým soupeřem - Patrikem Jiráčkem z Třeboně, který se letos účastnil boxerského ME juniorů v Dublinu. Náš borec se vstupem do ringu odhodil počáteční nervozitu a svého soupeře hned od začátku zápasu zasahoval tvrdými a přesně mířenými údery. Kombinace úderů na spodek žeber zakončené pověstným Lukášovým zvedákem dělaly Jiráčkovi velké problémy a Lukáš získával cenné body. Ve druhém kole sice tempo bylo oproti předchozímu trochu volnější, ale třetí kolo opět zvedalo diváky ze židlí a bylo v režii našeho borce. V nejlepším zápase dne Lukáš Plzák zaslouženě vyhrál 3:0.

Jako poslední dvojice se na Mělníku představili ve váze do 91kg domácí Petr Kopřiva a Víťa Štelzer z oddílu Loko Trutnov. Oba soupeři se znají z letního soustředění, kde si při společném sparringu nic nedarovali. A nejinak tomu bylo i v tomto zápase. Přestože domácí borec bojoval ze všech sil, prohrál na body 2:1 a vítězem byl vyhlášen Štelzer.

Poslední diváci opuštěli hlediště Tyršova domu již za tmy, boxerské odpoledne se protáhlo až do večerních hodin. Velkou zásluhu na této akci má i město Mělník, které poskytlo příspěvek na uspořádání zápasů a také firmy Barvy a laky Šnajdr, Sport 2000, stavební firma Šnajdr a také samozřejmě členové boxerského oddílu v čele s trenérem Václavem Pojkarem, kteří zajistili pořadatelskou činnost a postavení ringu.

 

 

 

plakat-box-24_9_2011-melnik.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nová tělocvična

Mělník, Sportovní 3407

rekonstrukce červen - srpen 2011

otevřena od 1. září 2011

 

ximg_8342.jpg

ximg_8350.jpg

ximg_8352.jpg

 

červenec 2011

 

img_3679.jpg

 

31. srpna 2011 - otevření

 

img_8658.jpg

 

 

img_8734.jpg 

 

 

img_8749.jpg

 

 

 

  

melnicky-denik-2_9_2011.jpg

http://melnicky.denik.cz/ostatni_region/obrazem-bojove-sporty-uz-jsou-doma-ve-sportovni.html#

 

 

 

Od 1. 9. 2011 trénujeme v nově zrekonstruované
a vybavené tělocvičně,

ve Sportovní ulici čp. 3407 v prvním patře (naproti prodejně malé TESCO).

Tréninky BOX oddílu jsou v úterý od 17:30-19: 00 a čtvrtek od 18:00-19:30.

Každé úterý je ještě nově pro ženy a začátečníky FITBOX od 19:15- 20:15.

První trénink je ve čtvrtek 1. 9. 2011 od 18:00 hod.

Sraz na trénink je před tělocvičnou vždy 15 min. před zahájením tréninku.

Od září jsou nové měsíční permanentky. Vzhledem ke kapacitě tělocvičny bude na každý měsíc v prodeji pouze omezený počet permanentek, aby každý člen oddílu měl dostatek prostoru na trénink. Majitelé permanentek mají zajištěný vstup na každý trénink – v případě nenaplněné kapacity je možno zakoupit i jednotlivé vstupy.

 

Ceník:

Box
út .od 17:30
čt. od 18:00

Měsíční permanentka - box oddíl (8 x 90 min.)
Do 18 roků 350,-Kč
Nad 18 roků 500,- Kč

Jednorázové vstupné 80,- Kč

 

Fitbox
út. od 19:15

Dvouměsíční permanentka (8 x 60 min.)
– jednotná cena pro všechny věkové kategorie 550,- Kč

Jednorázové vstupné 80,- Kč

 

Nevyčerpané staré permanentky jsou platné do konce roku 2011.

V této tělocvičně budou ještě jiné sporty a oddíly: Taekwondo, Jóga, dětská Zumba

 

 

 

 

PRÁZDNINY - PŘIPRAVUJEME NOVOU TĚLOCVIČNU!!!!

 

3.-4. 6. 2011

Třeboň -  mezinárodní turnaj v boxu

Mezinárodního turnaje v Třeboni se účastnili reprezentanti států Polska, Maďarska, Rakouska, Slovenska a České republiky.

Za Českou republiku v kategorii mužů nastoupil ve váze do 69 kg mělnický boxer Lukáš Plzák. V prvním zápase se náš boxer utkal s reprezentantem Rakouska Meien Kien Ismailem, který je původem z Ruska. Na začátku prvního kola se soupeři vzájemně oťukávali a s přibývajícím časem bylo jasné, že Lukáš má proti sobě sice velice silného a zkušeného, ale ne neporazitelného soupeře. Lukáš dodržel stanovenou taktiku a získával body tvrdými údery na spodek žeber soupeře a dával najevo svoji převahu. V dalším kole se náš borec opět nenechal zaskočit a rozdával tvrdé údery, které byly bodovány. Ani ve třetím kole Lukáš neudělal žádnou chybu a v závěru zápasu už k žádným ostrým výměnám nedošlo.Výsledek zápasu odpovídal jeho průběhu, náš borec vyhrál 23:8 na body.

V sobotním finále proti Lukášovi nastoupil reprezentant Slovenska Michal Babiak, který je dvojnásobným vítězem Velké ceny Slovenska a z padesáti odboxovaných zápasů si zapsal pouze sedm porážek. Lukáš k soupeři zpočátku přistupoval s velkým respektem, díky čemuž po prvním kole Babiak získal náskok dvou bodů. Ve druhém kole si Lukáš držel střed ringu,

oba soupeři se pouštěli do tvrdých výměn a po druhém kole Lukáš už prohrával pouze o jediný bod. Třetí kolo začalo hned velice tvrdými údery, stav bodů byl vyrovnaný – bohužel pro našeho borce se v závěru posledního kola projevila soupeřova větší zkušenost a díky tomu Lukáš nakonec prohrál o dva body. Průběh zápasu byl velice vyrovnaný, souboj byl divácky velmi atraktivní a patřil k těm nejlepším z celého turnaje.

 

 

 

21.5.2011

Praha divadlo GONG

Oblastní liga mládeže

 

Začínající boxer Jaroslav Hančl nastoupil ve svém druhém utkání proti Lukáši Urbánkovi z oddílu BC Brandýs ve váze do 63 kg. Oba soupeři se znají ze společných sparringů, na které Jarda do Brandýsa dojíždí.

První kolo bylo vyrovnané, kdy soupeř, který je o hlavu větší, si držel našeho boxera na delší distanc a Jarda soupeře zasahoval přední rukou.

Ve druhém kole po úvodním nástupu soupeře Hančl přebral iniciativu a přesněji zasahoval soupeře zadním direktem, kterým získával cenné body.

Do třetího kola oba boxeři šli s vědomím, že zápas je vyrovnaný a kdo bude lepší v tomto kole, tak vyhraje. Jarda přidal víc kombinací a v závěru zápasu se projevila větší fyzická kondice a touha po vítězství našeho boxera, který nasbíral rozhodující body.

Jarda Hančl vyhrál na body a za tuto výhru dostal pohár a diplom.

Tento zápas byl hodnocen jako jeden z nejlepších v kategorii přípravka a Jarda sklidil zaslouženě potlesk od početného publika.

Velkou zásluhu na tomto výsledku mají i další oddíloví trenéři O. Joura a J. Pelant, kteří se začínajícím boxerům věnují a předávají jim své zkušenosti.

 

Extraliga

9.5.2011

České Budějovice

 Lukáš Plzák nastoupil opět v extralize v barvách Děčína a Mostu v Českých Budějovicích, které se perou o ligový titul s Prostějovem.

Lukáš měl za soupeře zkušeného rohovníka J.Štádlera, který je několikanásobný mistr ČR v kadetech a juniorech a mistr Evropy v kickboxu v kadetech z roku 2005.

Plzák měl za sebou osm  výher v řadě a na soupeře, který byl o hlavu a půl větší si hodně věřil.

Začátek prvního kola Lukáš vyčkával ve dvojáku a čekal, s čím přijde soupeř. Po úvodním oťukávání náš boxer přidal na aktivitě a zasahoval soupeře na spodek žeber a závěrečný úder na hlavu. Ve druhém a třetím kole Plzák tvrdě zasahoval soupeře, který byl na  konci třetího kola už zcela vyčerpán a unaven po  tvrdých úderech našeho boxera. Bohužel rozhodčí ovlivněni domácím prostředím přisoudili výhru Štádlerovi, který po zápase říkal, že takto tvrdý zápas ještě neměl a že se aspoň týden bude dávat dohromady. Celkově České Budějovice vyhrály 10:8 a právě případná výhra Plzáka by Budějovicím vzala šanci bojovat  s Prostějovem o titul.

Poslední zápas v této sezoně bude Lukáš boxovat za čtrnáct dní v Děčíně  proti Prostějovu a pak bude následovat měsíční pauza a příprava na novou sezonu.

 

 

4.12.2011
1. liga
Barkas Ústí n/L– Most
Petr Kopřiva nastoupil ve váze do 91 kg proti Martinu Horákovi.
Petr se držel v celém zápase stanovené taktiky, boxovat na distanc a nepouštět se  soupeřem do velkých výměn. Soupeř, který svou postavou budil velký respekt se ke svému tvrdému úderu nedostal a Kopřiva soupeře vybodovával přední rukou a  svůj poslední zápas v tomto roce zaslouženě vyhrál.
 
 
Libčice 24.4.2011
Liga mládeže a 2 liga mužů
 
Do svého prvního zápasu v kadetech nastoupil Jarda Hančl ve váze do 64 kg.
Soupeřem mu byl Zimin z oddílu boxing Praha.
První kolo bylo celkem vyrovnané a na začátečníky bylo dost úderů.
Ve druhém kole soupeř začal přesněji našeho boxera zasahovat a měl mírnou
převahu.
Třetí kolo bylo podobné druhému, kolo vyrovnané, ale přesnější byl soupeř.
Jarda prohrál na body, ale nemá se za co stydět. Bojoval a pokud při tréninkách
bude dál tvrdě trénovat a ještě zlepší fyzičku, tak se může těšit na další
zápas.
 
Petr Kopřiva nastoupil v mužích ve váze do 91 kg proti Piknerovi z Bc Kladno.
Petrovi se zápas vůbec nepovedl. První kolo ještě vyrovnané, ale druhé a třetí
kolo náš boxer boxoval špatně.Chodil soupeři do úderu, měl špatný pohyb těla a
takticky to taky nebylo dobré. Náš boxer neměl svůj den a nic se mu
nedařilo.Soupeř zašluženě vyhrál.Je to škoda, protože v trénincích Petr
předváděl dobré výkony.Tuto porážku musí Petr rychle hodit za hlavu a připravit
se na další zápas s čistou hlavou.

Poslední kdo o velikonoční sobotě reprezentoval náš oddíl byl Lukáš Plzák,
který nastoupil ve váze do 64 kg proti Lukáši Radičovi z oddílu SAC Praga Praha.
Pro našeho boxera to nebyl jednoduchý soupeř. Náš boxer se do soupeře pustil
hned od začátku tvrdými direkty a přesně zasahoval soupeře na hlavu. Náš boxer
jasně dominoval ve všech třech kolech a nedal soupeři jedinou šanci na zvrácení
výsledku. Plzák jasně zvítězil 3:0 na body a za tento zápas, kde předvedl
spoustu tvrdých úderů si zaslouží pochvalu. Je vidět, že ve 2. lize v současné
formě nemá konkurenci. Teď je potřeba, aby svoji výkonnost předvedl opět v
extralize, která ho čeká za čtrnáct dní na horké půdě v Českých Buďejovicích v
barvách Děčína.

 

 

3.4.2011

Ústí nad Labem – extraliga

 

Lukáš Plzák byl na poslední chvíli povolán do prvního týmu BC Děčín-Most a nastoupil za tento tým proti domácímu SKP Ústí nad Labem. Soupeřem mu byl Antonín Lazoch, několikanásobný mistr republiky a vítěz Velké ceny Ústí z roku 2006, který se po delší pauze vrací zpět do ringu.

Lukáš od začátku prvního používat kombinace tvrdých úderů. První kolo ze začátku bylo zcela vyrovnané, v závěru už náš borec začal získávat nad soupeřem převahu. Ve druhém kole Lukáš využíval ještě větší kola dodržoval danou taktiku – boxovat z krátké vzdálenosti ve dvojitém krytu a počet kombinací na spodek a údery levým zvedákem na hlavu soupeře získával cenné body. Na konci druhého kola byl již Lazoch počítán.

V závěrečném třetím kole nastoupil Lukáš s takovou razancí, že po několika úderech na spodek byl soupeř opět počítán a po jeho dalším počítání rozhodčí ukončil zápas RSC.

Lukáš Plzák vyhrál nad bývalým reprezentantem RSC ve třetím kole zápasu pro naprostou převahu.

Tímto vítězstvím náš boxer přispěl k výhře Děčínského týmu nad SKP Ústí nad Labem 10:8.

Lukáš si připsal další vítězství nad výborným soupeřem.

 

 

Memoriál Jaroslava Vokřála

Praha hotel Olšanka

24. 3. 2011

 

Naši boxeři Petr Kopřiva a Lukáš Plzák se účastnili galavečeru amatérského boxu na memoriálu Jaroslava Vokřála.

Bylo celkem 10 zápasů. P. Kopřiva boxoval s D. Venclem z oddílu SKPŠ Praha jako devátá dvojice a poslední zápas tohoto večera a asi nejlepší výkon předvedl náš L. Plzák proti J.Meiszanovi z oddílu BC Mladá Boleslav.

Petr ve váze do 91 kg nastoupil proti třetímu z MČR 2010 Danu Venclovi bez respektu a od úvodního kola diktoval tempo zápasu. Svého soupeře bodoval svými tvrdými direkty.

Ve druhém kole trefil Petr svého soupeře na kraj žeber a Vencl začínal mít problémy.

Třetí kolo bylo podobné předcházejícím, kdy Petr si soupeře držel svými direkty na delší vzdálenost a nedal mu šanci bodovat. O výhře našeho boxera nebylo pochyb.

K překvapení  všech vítězem tohoto zápasu 2:1 na body byl vyhlášen soupeř, který byl sám výhrou zaskočen a našemu boxerovi zvedl ruku na důkaz, kdo měl zápas vyhrát. A publikum dalo jasně rozhodčím najevo, co si o jejich výroku myslí.

V posledním zápase tohoto večera nastoupil Lukáš Plzák proti Janu Meiszanovi z BC Mladá Boleslav. Původně se Lukáš připravoval s reprezentací na GP VC Ústí nad Labem, ale v závěru soustředění musel do práce a to asi rozhodlo, že se do nominace nevešel.

Lukáš od úvodního kola boxoval velmi soustředěně ve dvojáku a soupeře bodoval přesnými údery spodek-vršek. Po jednom z úderů na spodek byl soupeř dosti otřesen, ale toho náš boxer nedokázal využít. Druhé a třetí kolo bylo podobné, kdy náš boxer byl jasně lepší při výměnách a sbíral cenné body. Je jen škoda, že soupeře nechal většinou po kombinacích odpočinout a zápas neukončil před limitem.

Lukáš vyhrál jasně 3:0 na body a připsal si cenný skalp dvojnásobného medailisty z MČR a vrátil soupeři porážku z minulého roku. Pokud Lukáš ještě zapracuje na lepším dvojitém krytu a bude lépe takticky boxovat, může se připojit ve své váze k české špičce.

 

 

 

19.2.2011

1. liga Plzeň - KB Most

 

Náš nejlepší současný boxer Lukáš Plzák nastoupil opět za KB Most v první lize na horké půdě BC Stach Plzeň proti Emilu Kocveldovi, který pravidelně boxuje extraligu za České Budějovice. Lukáš už jednou s Kocveldou boxoval a těsně prohrál, takže soupeř byl na domácí půdě jasný  favorit.

Lukáš se do domácího soupeře pustil s velkou aktivitou a hned na úvod zasypal soupeře několika direkty. První kolo bylo hodně vyrovnané s velkým počtem tvrdých výměn, kdy si oba boxeři nedali nic zadarmo. Lukáš se držel stanovené taktiky, kdy byl zabalen do dvojáku a střídal kombinace spodek – vršek, jak direkty, tak i háky.

Druhé a třetí kolo bylo podobné prvnímu. Oba boxeři boxovali ve velkém nasazení s velkým počtem výměn, kdy měl Lukáš na konci kol trochu navrch.

Vítězem tohoto zápasu byl vyhlášen zcela zaslouženě náš boxer, který vyhrál 3:0 na body.

Velkou zásluhu na tomto vítězství má trenér V.Pojkar, který připravil Lukáše na tento zápas po taktické stránce a taky ho celý zápas koučoval.

 

 

 Králuv Dvůr 12.2.2011

Petr Kopřiva a Lukáš Plzák byli vybráni na utkání za výběr středočeské oblasti proti  výběru Bavorska – Landshut.
Bohužel soupeř Kopřivovi nepřijel a tak Petr boxoval exhibičně s Pavličkem z Hradce Králové. Utkání v exhibičním tempu bylo vyhlášeno nerozhodně.
Lukáš Plzák měl za soupeře vicemistra Bavorska Alexe Weista. Soupeř na našeho boxera hned na úvod nastoupil tvrdými direkty, ale Lukáš vzápětí kontroval a začal se dostávat do svého tempa. První kolo bylo zcela vyrovnané. Ve druhém kole Lukáš přidal na aktivitě a střídal kombinace úderů na spodek a vršek. Po jedné tvrdé kombinaci na hlavu byl soupeř počítán.
Třetí kolo bylo podobné druhému, kdy náš boxer nenechal soupeři prostor  a zasypával ho tvrdými háky jak na hlavu, tak na spodek. Soupeř byl opět jednou počítán. Lukáš chtěl svého soupeře dostat na zem, ale ten velký tlak ustál až do konce zápasu. Lukáš jasně vyhrál na body. Pro Lukáše to byl po dlouhé době zápas na tři kola, kdy převedl velmi tvrdý box a je jen škoda, že v zápase nedává ještě více direktů.
 

1.liga Ústí nad Labem 30.1.2011

Mělničtí boxeři startující za BC Most nastoupili k prvoligovému utkání proti
domácímu celku Barkas Ústí nad Labem.

Ve váze do 69kg nastoupil náš borec Lukáš Plzák proti domácímu Hovhanesjanovi.
Lukáš nenechal vyššího soupeře boxovat na distanc a chytře zkracoval vzdálenost.
Hodně používal kombinace od spoda nahoru, se kterými si protivník nevěděl rady
a na Lukáše se neustále věšel. Druhé kolo probíhalo ve stejné režii jako kolo
první. Bezradnost soupeře, který se neustále chytal našeho boxera, vyústila
k opětovnému veřejnému napomínání, za což byl také diskvalifikován. Náš boxer
podal přesvědčivý výkon a zaslouženě zvítězil.
Ve váze nad 91kg se představil Petr Kopřiva, jehož soupeřem byl domácí Klaetke.
Utkání začal soupeř tvrdou výměnou přímých úderů, kterou Petr opětoval. Poté
začal protivník ztrácet na razanci úderů, čehož Petr využil háky mířenými na
hlavu. Do druhého kola již soupeř nenastoupil pro tvrdost utkání. Oba naši
boxeři byli oporou týmu, přesto Most prohrál 10:6.

 

 

1.liga Česká Kamenice 16.1.2011

Naši nejlepší boxeři  Lukáš Plzák a Petr Kopřiva nastoupili za BC Most proti domácímu oddílu Česká Kamenice.

L. Plzák nastoupil ve své váze do 69 kg proti domácímu Filipimu. I když byl soupeř silně povzbuzován domácím publikem, nebylo mu to nic platné. Lukáš od prvního úderu dával jasně najevo, kdo je pánem ringu. Po pěkné kombinaci tří direktů na hlavu a zadního zvedáku byl soupeř v půlce prvního kola počítán. Ve druhém kole Lukáš ještě zpřesnil údery a přidal na tvrdosti. Po druhém počítání soupeře v tomto kole rozhodčí zápas ukončil pro naprostou převahu našeho borce. Lukáš vyhrál RSC ve druhém kole.

Petr nastoupil ve váze nad 91kg, kdy jeho soupeř byl M. Dvorčuk, který byl účastníkem MČR v roce 2010, kde předvedl dobrý výkon. Petr se ale o 20 kg těžšího soupeře nezalekl a držel si domácího borce přesnými direkty v bezpečné vzdálenosti. Po úvodním náporu soupeře začal náš boxer přebírat aktivitu a přesnými direkty na soupeřovu hlavu získával cenné body. Druhé kolo bylo podobné prvnímu, Petr boxoval chytře, nepouštěl se do velkých výměn a přesnými direkty získával další body. Ve třetím kole oba borci nasadili vražedné tempo, úder střídal úder a snažili se jeden druhého knokautovat. Petr toto utkání zaslouženě vyhrál a předvedl v této sezoně svůj nejlepší výkon.

Oba naši boxeři přispěli k výhře Mostu 10:6.