Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zápasy 2009

5. 12. 2009
2.liga mužů, Roudnice nad Labem, k zápasu nastoupil Lukáš Plzák. Ve váze do 69 kg byl jeho soupeřem nadějný Denis Kalous z BC SAC Praha. Lukáš zvítězil zaslouženě na body.

 

4. - 6. 12. 2009
Riga (Lotyšsko)  ZRUŠENO Lukáš Plzák měl nastoupit
k mezinárodnímu turnaji za výběr ČR
. Bohužel vedoucí českého týmu musel z organizačních důvodů opět zrušit účast našich borců na tomto turnaji.

 

21. 11. 2009
2.liga mužů, Turnov - nastoupil Lukáš Plzák proti Kopáčkovi z BC J.Tormy Praha. Lukáš vyhrál ve třetím kole rsc.

 

 

7. 11. 2009
2.liga mužů, Libčice nad Vltavou, k zápasu nastoupil Lukáš Plzák proti domácímu borci Tichému z NOVO Libčice. Zápas byl celkem vyrovnaný, náš borec měl mírnou bodovou převahu, o vítězství však přišel v posledním kole, kdy byl veřejně napomínán. Výsledkem tedy byla remíza...

Za tým Pardubic nastoupil bývalý člen SK box Mělník, Petr Kopřiva, který se od ledna vrací zpět do našeho týmu.

 

Obrazek

TĚSNĚ PO ZÁPASE P. Kopřiva s vítězným pohárem, uprostřed K. Marounek a vlevo L. Plzák.

 


 

5. - 8. 11. 2009
Paneževs (Litva) ZRUŠENO Lukáš Plzák měl nastoupit ke svému prvnímu mezinárodnímu turnaji za výběr ČR. Bohužel vedoucí českého týmu musel z organizačních důvodů zrušit účast našich borců na tomto turnaji.

 

24. 10. 2009

INTERNATIONALES DOLOMITENTURNIER LIENZ

Lukáš Plzák byl na poslední chvíli přizván k výpravě reprezentace ČR na mezinárodní turnaj v Rakousku - 23.10. postoupil free losem do dalšího kola a 24.10. ve finále turnaje nastoupil proti švýcarskému borci Leone Federicovi. Zápas byl velice vyrovnaný i přes soupeřovu velkou zkušenost v ringu, Lukáš bojoval a bodové hodnocení rozhodčích bylo téměř vyrovnané. Bohužel došlo k veřejnému napomínání našeho boxera, čímž o získané body přišel a bodovou ztrátu v závěru zápasu již nedokázal vyrovnat. Každopádně stříbrnou medaili z prvního turnaje za reprezentaci ČR měl Lukáš zaslouženě.

blahopřejeme!!!!

 

Obrazek

 

 

 

2.liga mužů, Brandýs nad Labem - za SK box Mělník nastoupil další borec - Jiří Nicek ve váze do 75kg muži ke svému prvnímu zápasu. S domácím soupeřem Písaříkem sice prohrál, ale na první zápas předvedl celkem slušný výkon.


10. 10. 2009
1.liga mužů, Lukáš Plzák nastoupil v Mostu tentokrát za oddíl KB Děčín-Most. Po náročném zápase v Dánsku a dlouhé cestě zpět do Čech se zřejmě projevila únava a i když byl Lukáš dobře připraven, zápas s brněnským borcem Černým prohrál na body.

 

9. 10. 2009
Mezinárodní zápas v Dánsku

Lukáš Plzák dostal na poslední chvíli možnost zúčastnit se opět utkání v zahraničí. V dánském městě Koding nastoupil ve váhové kategorii do 69kg proti Mortenu Bring Olsenovi z Bk Gram. Zápas byl ohodnocen jako jeden z nejtvrdších z celého večera, domácí boxer nastoupil hned v úvodu s tvrdými a přesnými údery a získal tak nad Lukášem bodovou převahu, kterou se Lukášovi i přes velkou snahu nepodařilo snížit. Nakonec tento divácky atraktivní souboj náš borec prohrál na body.

 

1. 10. 2009
O pohár města Žižkov

Lukáš Plzák se utkal s pražským borcem Kopáčkem z BC Julia Tormy.

Od začátku Lukáš soupeře tvrdě zasahoval, neustále na protivníka vyvíjel tlak a zaslouženě vyhrál na body 2:1. Za vítězství obdržel pohár města Žižkov.

 

Obrazek


 

 

26. 9. 2009
2.Liga mužů Lukáš Plzák nastoupil k zápasu v Roudnici nad Labem.
Protivníkem byl tentokrát Škoda z policejní školy Praha -
který projevil větší zkušenost (oproti Lukášovi má o cca 20 zápasů k dobru) a zaslouženě zvítězil na body.

 


 

1. 8. 2009

Z disciplinárních důvodů byl David Čížek od 1. 8. 2009 vyloučen z oddílu.

 

Výsledky MČR v boxu - Praha 2009

Velký úspěch obou našich borců!!!

Ve váze do 69 kg nastoupil Lukáš Plzák, tato váha měla pouze pět účastníků (někteří nominovaní borci buď nedodrželi požadovanou váhu nebo je do bojů nepustilo zranění. Lukáš měl v prvním kole volný los a tím pádem automatický postup do semifinále a jistou minimálně bronzovou medaili. V semifinále narazil na úřadujícího mistra republiky Martina Svobodu z BC Pardubice. V prvním kole Lukáš bojoval, ale mnohem zkušenější soupeř (oproti našemu borci měl za sebou více než 140 zápasů v ringu) mu nic nedovolil a jasně Lukáše vybodovával. Do druhého kola Lukáš nastoupil ještě s větším nasazením, ale v závěru druhého kola soupeř využil svých zkušeností a tvrdým zadním direktem zasáhl našeho borce a ten šel k zemi. Lukáš byl počítán a dál chtěl pokračovat v boji, ale rozhodčí správně tento jasný boj ukončil a předešel případnému zranění. Lukáš tím pádem získal pro náš oddíl cenné bronzové místo.

 

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

 Ve váze do 75 kg nastoupil David Čížek. Tato váha byla s váhou do 81 kg nejlépe obsazená na celém MČR.
David narazil v prvním kole na též velmi zkušeného rohovníka Hrabicu z BC Ostrava a v tomto zápase předvedl nejlepší utkání od svého návratu do ringu, boxoval chytře s přesnými údery a v rychlém tempu. Zvítězil zcela jasně a zaslouženě 18:0 na body. Tento zápas byl hodnocen jako jeden z nejlepších tohoto dne.
V semifinále se náš borec utkal s Vardanem Besaljanem z BC Prostějov, který v prvním kole porazil úřadujícího mistra republiky Vodárka z BC České Budějovice. David v tomto zápase bohužel potvrdil, že jeho forma je nevyrovnaná a zcela neplnil pokyny trenérů.
Soupeř našeho borce zasahoval přesnými direkty a hlavně jeho zadní direkt byl hodně tvrdý a nebezpečný.
Po prvním kole David prohrával o tři body, ale ve druhém kole dělal taktické i technické chyby, po kterých byl rozhodčím dvakrát veřejně napomínán a byly mu odebrány dva body. Do třetího kola David nastoupil s velkou bodovou ztrátou, ale přesto bojoval do konce zápasu. Vítězem byl zaslouženě vyhlášen Besaljan, který ve finále také tuto váhovou kategorii nakonec vyhrál.
David Čížek tedy stejně jako Lukáš Plzák vybojoval pro mělnický oddíl na mistrovství ČR bronzovou medaili.

 

 

 

ObrazekCelkem hodnotím naši účast na MČR velmi pozitivně co se týče medailí, už se nestalo hodně dlouho, aby mělnický box přivezl ze šampionátu dokonce dvě medaile. Na tomto úspěchu nese podíl celý mělnický oddíl boxu a všichni členové, kteří se podíleli na připravě obou těchto borců, i když příprava na republiku nebyla stoprocentně ideální -  jak z důvodů finančních, tak i zdravotních problémů obou boxerů.


Ve čtvrtek oba naše borce čeká odjezd na další zahraniční zápas v Dánsku, kde v pátek nastoupí za BC Děčín.

 

 

 

12. - 14. 6. 2009

Mistrovství ČR v boxu v Praze

David Čížek (váha do 75kg) i Lukáš Plzák (váha do 69kg) jsou jistí účastníci!!!!!

Držíme palce...


23. 5. 2009

2.Liga mužů Lukáš Plzák nastoupí k zápasu v Praze - Radotíně

Juniorská liga Jirka Techlovský nastoupí k zápasu v Praze - Radotíně

Oba borci budou boxovat za svůj mateřský oddíl BC Mělník pod vedením trenéra K. Marounka - držíme palce...

Výsledky:
Lukáš boxoval už s jistým účastníkem MČR Denisem Kalousem z oddílu SAC Praga
Praha. Zápas opět vyrovnaný ve velmi náročném fyzickém tempu se spoustou tvrdých výměn.
První a druhé kolo bylo oboustranně vyrovnané a ve třetím kole Lukáš byl jasně lepší. Velkým překvapením bylo vyhlášení tohoto zápasu, kdy rozhodčí určili vítězem D. Kalouse.
Přes prohru se Lukáš v zápase moc líbil a i když prohrál, svým výkonem si vybojoval účast na MČR.

Jiří Techlovský boxoval ve váze do 75 kg proti T. Tichému z boxingu Praha.
Soupeř byl jednoznačně lepší, ale Jirka tvrdě bojoval a na konci třetího kola soupeře zasáhl tvrdým hákem a soupeř byl počítán. Nakonec Jirka prohrál na body.

22. 5. 2009

David Čížek boxuje dnes za BC Děčín pod vedením trenéra Chocholouška v dalším mezistátním zápase v Polsku

Výsledky:
David boxoval ve váze do 75 kg proti domácímu borci M. Adamiakovi, který byl
účastníkem velké ceny Ústí nad Labem. Zápas byl hodně vyrovnaný, technický s tvrdými údery. Při rozhodování v tomto oboustranně vyrovnaném souboji se rozhodčí přiklonili
na stranu soupeře.

 

6. 5. 2009

Lukáš Plzák byl na základě výborného zápasu v Děčíně pozván k mezinárodnímu utkání v Dánsku, kde nastoupí za BC Děčín. Za stejný klub zde nastoupí i další mělnický borec, David Čížek. Oběma držíme palce a přejeme co nejlepší výsledky v zápasech.

Výsledky:

Boxovalo se 6.5.2009 ve městě Arhus, Lukáš Plzák i David Čížek boxovali za BC Děčín pod vedením trenéra Chocholouška.
Lukáš nastoupil k zápasu ve váze do 69kg proti domácímu soupeři jménem Samul Afolovi Far... Lukáš předvedl velice dobrý bojovný výkon s přesnými údery na bradu, ale soupeř byl dobře připravený a díky svým přesným hákům nakonec zvítězil na body - nicméně Lukáš si získal velkou přízeň publika a ocenění hlavního trenéra BC Děčín.
David boxoval ve váze do 75kg taktéž proti domácímu soupeři Frederigsbergovi - jeho zápas bohužel nedopadl zcela podle našeho očekávání, Davidovi se nepodařilo předvést svůj nejlepší výkon a zaslouženě prohrál.

Další zápasy mělnických boxerů budou 22.5., kdy v Polsku nastoupí David Čížek opět za BC Děčín k dalšímu mezinárodnímu utkání a 23.5. bude Lukáš Plzák boxovat v Praze - Radotíně 2.ligu mužů za BC Mělník.

 

2. 5. 2009

2.Liga mužů Lukáš Plzák nastoupí k zápasu v Děčíně - držíme palce...

Výsledek - výhra 2:1 na body nad Lukášem Najmanem z oddílu Jablonec - Rádlo.

 

Obrazek


 

25. 4. 2009

2.Liga mužů Lukáš Plzák v Praze Radotíně remizoval s domácím borcem Bálkem, i když to podle průběhu zápasu mělo být jasné Lukášovo vítězství...

Juniorská liga Jirka Techlovský nastoupil ke svému prvnímu zápasu, kde dosáhl spravedlivé remízy s borcem Kafkou z SK DDS Praha.

- více info v článku z tisku :-)

 

12. 4. 2009

Extraliga David Čížek nastoupil opět za extraligový klub Dop.Děčín+KB Baník Most proti Oskaru Lakomému z Ústí nad Labem, David nepředvedl nejlepší výkon a zaslouženě prohrál na body 3:0 - více info v článku z tisku :-)

 

11. 4. 2009

2.Liga mužů Lukáš Plzák v Pardubicích remizoval v zápase s borcem Skýbou z Hradce Králové. - více info v článku z tisku :-)

 

29. 3. 2009

Extraliga David Čížek nastoupil v Českých Buděovicích proti domácímu borci Vodárkovi a zápas po vyrovnaném boji prohrál na body 2:1 - více info v článku z tisku :-)

 

15. 3. 2009

Extraliga David Čížek nastoupí v zápase proti Ostravě opět za extraligový klub Dop.Děčín+KB Baník Most  

 

Výsledky: David vyhrál 3:0 na body - více info v článku z tisku :-)

 

7. 3. 2009

David Čížek a Lukáš Plzák nastoupili v zápasech 2.ligy mužů v Kladně, oba naši borci zvítězili.
David Čížek porazil pražského borce Sedláčka a Lukáš Plzák zvítězil nad domácím Kislerem.

14. 2. 2009

David Čížek hlásí návrat do extraligy!!!

Byl přizván na hostování do extraligového klubu a 14.2.2009 nastoupí v zápase za Dop.Děčín+KB Baník Most proti Prostějovskému borci Novotnému ve váhové kategorii do 81kg.

Držíme Davidovi palce!

 

Výsledky:

David prohrál 2:1 na body po vyrovnaném boji s domácím borcem Petrem Novotným - současným reprezentantem ČR ve váze do 81kg. Více v článku z Mělnického deníku...

7. 2. 2009

Lukáš Plzák a David Čížek nastoupí v zápasech 2.ligy mužů v Praze - Radotíně

 

Výsledky:

Lukáš prohrál na body s Martinem Ranglem z Třeboně.

David s převahou porazil borce z Plzně - Josefa Kvěcha, ve třetím kole byl zápas rozhodčím ukončen.